ÜRETİM

Lider Akrilik, 3000 metrekare kapalı ve 1750 metrekare açık alanlı modern tesisinde Akrilik Levha (plexiglass) üretimi yapmaktadır. Akrilik Levha (plexiglass), termoplastik bir malzemedir. Yüksek ışık geçirgenliğine sahiptir. Normal cama göre darbelere 6 kat daha dayanıklıdır.

Kırılan parçaları keskin kenarlı değildir, yaralanmalara sebep olmaz. Aynı kalınlıktaki cama göre ısıyı %20 daha az iletir. Lider Akrilik, 250 değişik ebat ve sınırsız renk seçeneği ile en kaliteli ürünü esnek ve parlak  yüzey seçenekleri ile üretimini sunabilen bir akrilik levha üreticisidir.

Talepleriniz ve siparişleriniz birimlerimizde detaylı olarak incelenip, en kısa sürede üretilip sevkiyatı yapılmaktadır.

Ürünlerimiz

Transparan ve opak seçenekleri, sonsuz renk seçeneği ile üretim yapan Lider Akrilik; Akrilik Levha (Pleksiglass), Akrilik Küvet Levhası, Akrilik Tezgah (Solıd Surface), Akrilik Yapıştırıcı ürünleri için her türlü talebinize en hızlı şekilde yanıt verebilmektedir.

BİZE ULAŞIN

Lider Akrilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Sasalı Merkez Mh. 72. Sok.No: 2/4 Çiğli, İzmir / Türkiye
T. +90 232 327 32 85
M: +90 532 280 34 97
F. +90 232 327 32 85
[email protected]
www.liderakrilik.com

ENDÜSTRİYEL KULLANIM ALANLARI

DEVAMI
Bakım ve temizliği kolay olan, pürüzsüz yüzeyi ve renk seçeneği çok fazla olan Akrilik ürünlerinin değişik sektörlerde kullanılmaktadır.

Hijyenik olmaları ve sağlığa zararı bulunmamaları sebebi ile gıda sektöründe gıda saklamaya ve teşhirine yönelik imalatlarda, sağlık sektöründe rahatlıkla kullanılmaktadır. Ayrıca reklam, inşaat, mobilya, otomotiv ve yüzlerce sektörde çok fazla tercih edilmektedir.